درباره ی ما

شرکت شمیم ریح ایرانیان

حسین حسینی دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات است. وی با هدف فعالیت در بازار عطر و رایحه در سال ۱۳۸۵ وارد کسب و کار بازار شده و گروه بازرگانی حسینی را در همان سال تاسیس و موفق به طی دوره¬های صنعت عطراز شرکت¬های عطرسازی همچون Eurofragrance اسپانیا و J.B.F.F هندوستان گردید.
شرکت در سمینارها، همایش¬ها و نمایشگاه¬های تخصصی، باعث آشنایی متقابل مشارالیه و فعالان حوزه عطر و اسانس در داخل و خارج کشور گردید و از سوی دیگر علاقه مندی به توسعه فعالیت ها با هدف تأمین اسانس و رایحه های آرایشی، بهداشتی و خوراکی موجب شد تا با گذشت پنج سال فعالیت مستمر و گسترش دامنه تعاملات با کمپانی های معتبر در منطقه، گروه در سال ١٣٩٠ موفق به اخذ نمایندگی انحصاری فروش و بازاریابی کمپانی J.B.F.F (J. B. Fragrances & Flavours.) هندوستان در ایران و از سال ۱۳۹۲ مسئولیت فروش منطقه خاورمیانه کمپانی را عهده دار شده است.
گروه بازرگانی در سال ۱۳۹۴ موفق به ثبت رسمی شرکت شمیم ریح ایرانیان- با نام تجاری شری می شود.
همچنین با هدف معرفی و برندینگ نشان شری (shree) شرکت در سال ۱۳۹۶ برند شری را ثبت رسمی کرده است.
در سال ۱۳۹۶ کمپانی J.B.F.F هندوستان ضمن ثبت برند shree فروش خود را به تمام نقاط دنیا از طریق نمایندگی ایران به انجام می رساند.

مأموریت ما

فعالیت در زمینه خرید و فروش مواد اولیه صنعت عطر، تبلیغات و صادرات انواع عطر، عطر گل(گلاب)، اسانس گیاهان معطر، خوشبو کننده برای مصارف شخصی، عطر حمام، عطرهای تهیه شده از گل ها، اسپری های خوشبو کننده دهان، اسانس گیاهان معطر، اسپری گیاهی، خوشبو کننده بدن از گیاهان، رایحه گیاهی، عطر و رایحه بچه، اسپری بدن، اسپری ضد عرق، ژل معطر برای دوش می باشد.

بازار هدف شرکت شامل پنج گروه از مشتریان هست که باختصار تشریح گردیده است.

نمایندگی‌ها و عمده فروشان

تعداد ۸۹ واحد تجاری به عنوان عمده فروش در بایگانی شرکت موجود میباشد که از این تعداد تماما با شرکت در ارتباط کاری نیستند و در این میان ۱۵ الی ۲۰ واحد به عنوان نمایندگی های فعال و عمده فروش با شرکت در تعامل تجاری هستند.

خرده فروشان بازار (فروشگاه های عطر)

بر اساس بازاریابی های انجام شده تعداد ۷۷۸ فایل از مشتریان خرده فروشان بازار در بایگانی شرکت موجود می¬باشد که از این تعداد ۳۷۱ واحد در تهران و مابقی در شهرستان ها واقع شده اند.

مصرف کنندگان نهایی

این گونه مشتریان بر اساس شناخت قبلی بطور محدود و مستقیما از شرکت خرید می کنند. با راه اندازی سامانه خرید الکترونیک شمار این نوع خریداران افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

تولید کنندگان محصولات آرایشی – بهداشتی و صنایع غذایی

یکی از بازارهای مطرح برای شرکت، صنایع غذایی و آرایشی- بهداشتی می باشد. شری وظیفه تامین محصولات و مواد اولیه مورد نیاز در صنایع وابسته را بر عهده گرفته و در کنار وظایف پیشین خود و در راستای گسترش حوزه فعالیت های کنونی به ویژه در راستای کمک به بهبود سطح بهداشت و سلامت عمومی جامعه با تکیه بر دانش و تخصص مدیران و کارشناسان به عنوان یک شرکت بازرگانی تامین بهترین مواد اولیه صنایع وابسته را نیز در دستور کار خود قرارداده است.

مشتریان سازمانی

با توجه به انواع محصولات شرکت که در خانواده محصولات آرایشی و بهداشتی بوده و بصورت کادویی و هدیه میتواند عرضه شود، شرکت میتواند وارد تعامل با شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی شود و از این فرصت ها برای کارمندان، کارگران و تمامی پرسنل آن سازمان ها استفاده کرده و محصولات شرکت را در پکیج های متفاوت و شیک ارائه دهد.

مشتریان ما چه می گویند؟

سلام پشتیبانی و خدمات پس از فروش خیلی عالی هستند.مرسی.

با سلام من در آزمایشگاه تولید لوازم آرایشی کار می‌کنم و خوشحالم که با شری آشنا شدم. ما بعضی از مواد اولیه را از این شرکت خریداری می‌کنیم و واقعا راضی هستیم.

سلام برای من ماندگاری عطر بسیار مهم است، با تحقیق و جستجو با شرکت شری آشنا شدم و چند وقت هست از این شرکت خرید می‌کنم. کاملا از محصولات راضی هستم. ممنونم